| MCRgurl a întrebat:

Am vazut un mort cu manusi albe in mormant si i-au pus de schimb manusi negre acolo de ce ca doar nu se plictiseste mortu si le schimba laughing nu stiu in ce categorie intra

Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

Daca spuneai ca ai vazut mortu'intr-un sicriu era altceva.
Cica asa se pune in sicriu la oamenii morti, lucrurile la care tineau ei mult(poate la nenea mortu'ii placea sa poarte manusi), sau era un "dar"de la o persoana apropiata si nu a apucat sa ii dea perechea de manusi cand era inca in viata.E aiurea oricumtongue

3 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Hai sictir!

| MCRgurl explică (pentru RoXxy):

Sti sau nu sa raspunzi? nu erau de schimb dar erau acolo de ce?

| MCRgurl explică (pentru RoXxy):

Mersi.si de fapt nu am vazut eu am vazut la we are the fallen bury me alive in melodia aia si de-aia

| RoXxy a răspuns (pentru MCRgurl):

Daca spuneai ca ai vazut mortu'intr-un sicriu era altceva.
Cica asa se pune in sicriu la oamenii morti, lucrurile la care tineau ei mult(poate la nenea mortu'ii placea sa poarte manusi), sau era un "dar"de la o persoana apropiata si nu a apucat sa ii dea perechea de manusi cand era inca in viata.E aiurea oricumtongue