| Bindiu_Tudor_1994 a întrebat:

As vrea sa stiu daca tigarea electronica(vape) contine nicotina deoarece chiar as vrea sa im iau 1. Nu sunt fumator doar ca mi se pare interesanta

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaporii aceia provin de la esența ce se introduce în țigarea electronică şi care se cumpără separat de aceasta.Iar esența aceea este de două tipuri (cu nicotină sau făra) şi de diferite şi diverse arome.

| Bindiu_Tudor_1994 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc si voiam sa stiu daca poti sa imi recomanzi 1 tigara electronica

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bindiu_Tudor_1994):

Nici eu nu mă pricep aşa bine.Dar în orice caz, una căreia să nu i se ardă siguranța din 2 în 2 săptămâni.Una mai de calitate, cu rotiță pentru reglarea intensității vaporilor (mai uşor - mai tare) şi neapărat digitală (unde vei avea specificată durata bateriei şi alte mici detalii).