| RAY a întrebat:

Ati trimis vreodata din greseala mesaje de iubire unei rude familiare?

24 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Era sa o comit odata si era un mesaj total neadecvat laughing

| RAY explică (pentru Dismally):

Pacat man ca nu l-ai trimis, azi poate aveai si tu o relatie mai deosebita

| Dismally a răspuns (pentru RAY):

Chiar nu era o idee buna sa il trimit, norocul meu ca am vazut la timp si l-am trimis unde trebuia. Am avut prea multe relatii deosebite, vreau una normala happy

| RAY explică (pentru Dismally):

Multa bafta sa ai parte de multa iubire dar sa te protejezi mereu ca ajungem sa ne mancam intre noi

| Clorox a răspuns:

Nope, tu?

| RAY explică (pentru Clorox):

Da

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Cui?

| RAY explică (pentru Clorox):

Nu pot spune ca daca spun maine trebuie sa plec departe de lumea asta

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Stiu cum e laughing

| RAY explică (pentru Clorox):

Toata lumea insoarate ray pai normal ca dau mesaje la toata planeta

| Mayar a răspuns:

Nu, dar buna idee big grin
In schimb am primit eu de la altii laughing

tu?

| RAY explică (pentru Mayar):

Am dat cuiva din pacate dar asta e, esti geloasa acum stiu

| Mayar a răspuns (pentru RAY):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am trimis fostei mele diriginte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-am trimis matusii mele pe Facebook ceva gen: noapte buna, te iubesc, somn usor laughingeram pe laptop, vorbeam si cu ea si cu iubitul meu si aveam amandoua conversatiile deschise si am vrut sa ii scriu iubitului meu, dar i-am trimis ei, apoi i-am trimis repede ca a fost o greseala.Nu stiu daca m-a crezut sau nu, stia ca nu am iubit, si e cam imposibil sa nu vezi cui ii trimiti, deoarece se vede clar numele in momentul in care trimiti mesaj, dar nu mi-a raspuns niciodata pana acum.Ea locuieste in alta tara, si de atunci nu am mai vorbit cu ea.Si acum imi e rusine cand ma gandesc, mi-am inchis si Facebook-ul, acum am altul nou, dar nu o mai am la prieteni, nu am vorbit de 3 ani cu ea, nici nu stiu cum sa mai clarific situatia dupa atata timp laughing

| 1Marinn1111 a răspuns:

Daa

| RAY explică (pentru 1Marinn1111):

Si ai avut curajul sa-i spui adevarul?

| 1Marinn1111 a răspuns:

.

| 1Marinn1111 a răspuns:

Da

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1Marinn1111):

Trebuia sa zici nu ca să-l chinui puțin.

| AalyiaH0a a răspuns:

Nu