| GabrielaaGbai244 a întrebat:

Bună dimineața dragii prietenii!winking

Ce activitate v-ati propus după masă sa faceți astăzi dacă da :cum se numesc ce pasiuni aveți voi?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Azi e un eveniment important in Timisoara, sau facut 2, 5km de noi lini, in 3 ani si e devilare ca la ziua nationala, o sa merg si eu, e si primarul, viceprimarul, cu toti mergem acolo si apoi cu tramvaiul

| Lupică27 a răspuns:

De obicei pasiunile mele sunt coniac canoe, bermington, o mie de metri rezemat de garduri, țuiciclism.
Dar astazi am fost la sala, incerc sa renunt la pasiunile de mai sus pana nu e prea tarziu.