| DeniNico123 a întrebat:

S a difuzat azi la tv serialul Bona mea e un vampir episodul13 revampirizat.Stiti cumva care a fost sfarsitul? Daca stiti ziceti-mi si mie si dacsunt mai multe variante la fel primul care a trimis raspunsul primeste FUNDA! Sall!:-HBye-Bye

4 răspunsuri:
| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a răspuns:

S-a terminat cu sarah, rory si erica in fata casei lu ethan. rory si erica i-a spus sarei ca de acum este si ea vampir si ca ei vor fi alaturi de ea. apoi rory si erica au zburt si sarah dupa ei

| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a răspuns:

S-a terminat cu sarah, rory si erica in fata casei lu ethan. rory si erica i-au spus sarei ca de acum este si ea vampir si ca ei vor fi alaturi de ea. apoi rory si erica au zburt si sarah dupa ei

| DeniNico123 explică (pentru BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire):

Dar erhan a devenit vampir incepator sau e tot om?

| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a răspuns (pentru DeniNico123):

Nu. nu a devenit vampir sa sarah i-a extras tot "veninul" de vampir din el.dar sarah a devent vampir