| MyWorld a întrebat:

Buna tuturor!
Am creat un blog pentru fanii Justin Bieber. Acolo veti putea urmari ultimele stiri despre Justin Bieber, dar m-am gandit ca ar fi interesant sa va las si pe voi sa veniti cu idei pentru postari ( lasati comment cu ideile voastre la prima postare pe care o vedeti pe pagina principala). Astfel nu va trebui sa asteptati pana va fi abordat subiectul pe care il doriti intr'o postare.
Blogul il puteti gasi pe : http://neverrsayneever.blogspot.com

1 răspuns:
| Crisis a răspuns:

Deci inca o victima.
Rip blogspot.com!