| irina4219 a întrebat:

Bună! Urmează să mă mut cu prietenul meu, într-un oraș destul de departe de cel natal. Întrebările mele sunt: dacă fac facultatea la distanță mai beneficiez de asigurare de sănătate? Cu medicul de familie cum procedez? Mai pot beneficia de analize decontate de CAS?
Mulțumesc!

7 răspunsuri:
| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Eu chiar NU mai inteleg de ce unii NU cautati rezolvare unde trebuie... La Facultate nu cunosc aceste aspecte, ca sa te lamureasca?

| irina4219 explică (pentru Voinescu_Catalin_):

Când am întrebat de asigurarea de sănătate credeam că e ceva ce se aplică la toate facultățile, pentru că în general când ai parte de beneficii din partea facultății, le ai doar daca urmezi învățământ cu frecvență. Mulțumesc pentru răspuns, voi trimite un email facultății luni. Și chiar daca asta se rezolva așa, tot am nevoie de răspunsuri pentru celelalte întrebări.

| Voinescu_Catalin_ a răspuns (pentru irina4219):

Bine. sper sa-ti raspunda cineva. am gasit intrebari, ca ale tale dar nu pe aceeasi tema, din anul 2013 la care NU a raspuns NIMENI!

| irina4219 explică (pentru Voinescu_Catalin_):

Am înțeles. se pare că mă descurc singura atunci happy. Mulțumesc pentru timpul acordat!

| Voinescu_Catalin_ a răspuns (pentru irina4219):

Sunt multumit 50% ca ai inteles. Celelalte 50% o sa ti le acord cand o sa si pricepi ca NU pentru orice problema,, minora,, trebuie sa fim la dispozitia ta! >P

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Voinescu_Catalin_):

Tu crezi ca secretarele de la facultate nu au altceva de facut decat sa raspunda la intrebari generale care isi pot gasi raspunsul in orice alta parte? Ai gandit mult? Fata a intrebat un lucru aici pentru ca a vrut ea sa intrebe aici, daca nu stii nu te mai obosi sa tastezi nimic

| Voinescu_Catalin_ a răspuns (pentru Furnicuta000):

Bravo bre! Hai ca tu ai ajutat-o mai dihai ca mine! >P