| aaadddyyy a întrebat:

voi cum va concentrati la invatat de cate ori ma apuc de invatat ma i-a somnul, si cum reusiti sa invatati noaptea? va rog sa ma ajutati...cel mai bun raspuns primeste >:funditaaa

3 răspunsuri:
| TheAvenger a răspuns:

Eu una fără muzică, bere și țigări nu pot să învăț sau să scriu nimic..acum depinde și de capacitatea de înțelegere a fiecăruia.unu învață din clasă, altu trebuie să tocească acasă.thinking

| alexndru001 a răspuns (pentru TheAvenger):

Bea cafea nu bere nu fuma doar cafea si fii concentrat mai sunt unuele medicamente aparute pe piata sti poti sa iti ei dinalea dar iti zapacesti mintea

FUNDA!? PLZZZ

| Florentina_Dinca_1994 a răspuns:

Eu una nu invat moapte si cand invat nu e absolut nici un zgomot iar daca obosesc fac o pauza de 5 minute