| 777anonim345677 a întrebat:

Bună, vreau să îi cumpăr un parfum unui prieten, știu deja ce parfum vreau să ii iau, dar dacă îi iau la 50ml este o idee bună?
Vă rog răspundeți cat mai repede deoarece mâine este ziua lui

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

50ml,70 ml, 100 de ml, daca acel parfum sigur crezi ca-i place atunci numai conteaza cantitatea! cumperi ce varianta a acelui parfum iti este accesibila!

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca stii exact ce ii place si ce poarta, da, e o idee buna.Dar daca nu, mai bine sa nu risti.Un voucher/card caodu de o anumita sume pentru un anumit magazin de parfumuri ar putea fi o alegere mult mai safe si fara batai de cap, ca il pui intr-un plic, pe langa o ciocolata si gata.

| Dismally a răspuns:

Poti lua si 50 ml dar nu prea merita, mai bine iei o sticluta de 100 ml. Era mai bine sa iei de pe internet, preturile sunt mult mai bune decat in magazinele fizice.