| georggyy a întrebat:

Cat timp iti petreci pe TPU.ro?happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Eu intru si zic ca stau putin si stau de la 12 pana la 15 sau 16 laughing.

| viatadecacatt a răspuns:

Cateva ore bune. zic ca intru si stau decat putin dar ma apuca orele pe aicihappy.

| daniDeeDee a răspuns:

Maxim 1 ora.

| iuandfto a răspuns:

Destul de mult. Imi place situ-ul. Poti sa-ti faci prieteni noi si ii ajuti si pe oameni care au nevoie de ajutor. Imi place sa raspund la intrebari. Sunt un mare fan TPU. Sper ca te-am ajutat. TPU este un site minunat.

| miauu a răspuns:

2-3 ore

| Suzy a răspuns:

Din ora in orabig grin

| kUuKii a răspuns:

2-3 ore...sau chiar mai mult.

| Pinkyx a răspuns:

Depinde cat am chef.
Intru pe la 13-14 si stau cam 1 ora sau 2. si seara mai intru si stau tot asabig grin

| irina222 a răspuns:

2-3 ore, aproape numai pe TPU stau. cand nu am timp, stau in medie de 45-65 minute, dar mereu imi fac timp pentru acest site minunat >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam o ora pe zi... dar nu direct o ora, intru de cate ori pot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am un anumit timp, intru de cate ori pot, incerc zilnic aproape daca reusesc cate 3-4 orehappy