| Joker3134 a întrebat:

Ce meserii unde nu e munca fizica ai putea sa ai fara studii superioare?

10 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Orice tine de on-line.

| Jugoslovenska a răspuns:

Maiestru,nu face mai nimic, da ordine si are salariu vreo 10.000 de lei pe luna laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Jugoslovenska a răspuns (pentru Joker3134):

Strung/cnc

Răspuns utilizator avertizat
| Jugoslovenska a răspuns (pentru Joker3134):

Atat se da la Assa Abloy, este mai bine platit decat majoritatea inginerilor/directorilor, si nu are studii superioare, de fapt nici nu stiu daca are liceul.

Răspuns utilizator avertizat
| Jugoslovenska a răspuns (pentru Joker3134):

Omule lucrez acolo si crede-ma ca stiu mai bine decat tine care privesti din exterior...

Răspuns utilizator avertizat
| TuchanKuziak a răspuns:

Paznic