| lela_1124 a întrebat:

Ce parere aveti despre Elena Voscoboinic?:X (ca dansatoare si ca femeie). Admini as dori sa nu mi se mai refuze aceasta intrebare. Este un site cu intrebari nu? Deci astept pareri.
aceasta intrebare a fost postata de catre 1 unser si a fost refuzata as vrea sa stiu de ce?
sau trebuia sa intrebe ce parere avem de laura andresan sau sexxy braileanca si probabil acea intrebare nu ar fi fost refuzata

Răspuns Câştigător
| mariomario a răspuns:

Ai dreptate lela.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Denysuk_3788 a răspuns:

Mie mi se pare o fata foarte draguta si imi pare rau ca nu a castigat, dar asta a fost parerea juriului si a celor de acasa.Eu o respect pentru ca a avut curajul sa lupte in fata a milioane de oameni la Dansez pentru tine.Acest lucru e cu adevarat demn de lauda. big grin Ca dansatoare, extraordinara.Nu am ce spune, danseaza impecabil, :*

| lela_1124 explică:

Tipu, probabil tu nu o cunosti pe Elena, dar te contrazic putin, nu este elena un nimenii, sau probabil ti-ai fi dorit tu sa fii la rangul si pozitia Elenei Voscoboinic, in societate, o zii placuta Tipu, pa