| FallenRichard a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care isi bat joc de acest site, venind cu intrebari absolut ridicole, imature, mai ales despre sexualitate, exemplu, citez, cred ca am si raspuns la acesta intrebare,"m-am masturbat cu mixerul, mai sunt virgina?"? Nu vreau sa cred ca atat de prost este poporul roman, astept pareri.

Răspuns Câştigător
| lowraider26 a răspuns:

Este o prostie te sustin intrutotul e o idiotenie sa pui astfel de intrebari

12 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Hei. Intrebarile de genul ala sunt puse ori de trolli, ori de copchii idioti care vor sa vada ce raspunsuri vor primi. Eu, la intrebari de genul asta nici nu raspund, iar la D & S nu intru deloc, ca stiu ce-i acolo. Mai prind cate o intrebare pe prima pagina, dar cam atat.

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Asa si ce? Glumesc si astia.Doar pentru ca voi n'aveti simtu' umorului nu inseamna ca trebuie sa ii faceti retardati, idioti etc.Si stai calm, poporul roman nu e prostbatting eyelashes. Prosti sunt astia care pun botu' la intrebari de genul asta.Mie mi se par funny.Dar de idiotii care pun intrebari gen "Ce parere aveti de Selena Gomez" ce ziceti? Mie mi se par mult mai idoate.

| CryssCrySta a răspuns:

Ce intrebari si ce oameni, e ridicol.

| CandyTetris a răspuns:

Copii fara ocupatie, viitori parlamentari...

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Acesti oameni nu au ce face.Multi dintre ei aar spune:a fost o gluma,nu ai simtul umorului.Dar sa fim seriosi,cam prea multe,,glume".Cum ar spune si sora mea:gluma, gluma, panarama...O zi buna

| ingerpufos a răspuns:

Da pai nici eu nu sunt de acord cu asemenea intrebari si asemenea oameni.dar asta este nu avem ce face...

| GossipGirlD a răspuns:

Ba crede.

| Missperfect a răspuns:

Eu una nu zic nimic pentru ca toti pot avea dreptul la un cont pe orice site doar ca facand asa o sa distruga site-ul!

| Missperfect a răspuns:

Eu una nu zic nimic pentru ca este traba lor ce fac si au dreptul la un cont pe orice site doar ca daca continua asa o sa distruga nu numai acest site ci oricare site pe care au cont!

| Alki a răspuns:

Lipsa de oacupatie.

| ancaioanamaria a răspuns:

Intr-adevar unii vor sa se de-a smecheri sau chiar sa-si bata joc de acest site.

| alexandra2002 a răspuns:

De groaza straight face