| ioanacoruga4567 a întrebat:

Ce parere aveti despre piesa "Macarena" a Erikai Isac, care e foarte cunoscuta de cateva zile?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Realitatea din Romania

| J0B0MAT a răspuns:

Melodia aproape că nu există, nimic frumos aici. Dar unora le place și genul ăsta.Versurile sunt dure, tranșante și adevărate într-un procent 'foarte trist' de mare.Eu zic că e binevenită o melodie și în genul ăsta, în contextul în care foarte multe melodii din ziua de azi denigrează femeia.

| Hyperion7 a răspuns:

O porcărie.

| Sportacus123 a răspuns:

N-o știam. Am ascultat-o acum și mai bine n-o mai ascultam. Mă refer la cuvintele pe care le folosește, foarte urât.

| suntserios a răspuns (pentru Sportacus123):

Inseamna ca nu ai inteles absolut nimic din mesaj daca te-ai poticnit in cuvinte.

| iliiiinca a răspuns:

Realitatea cruda a vietii femeilor. Toti Mireii se frustreaza cand o aud, la BUG Mafia sau la alti trapperi cu versuri vulgare, nu mai sar in sus happy

| TomaZLR a răspuns:

O melodie ce arata realitatea unde traim...