| Abcfunny a întrebat:

Ce sunt chestiile acelea care le pune MJ la degete?

6 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Aminadab dar crezi ca genul asta de intrebare il face pe MJ sa se intoarca pe partea cealalta si nu se mai odihneste bine?

| yuli10 a răspuns:

Din cate stiu eu MJ folosea niste plasturi pe degete pentru ca i se agravase boala de piele lupus care e o tuberculoza cutanata si se caracterizeaza prin aparitia in special pe obraji, nas si maini a unor leziuni. stiu ca avea si o colega de-a mea in stare incipienta cand eram in generala.
toata lumea a crezut ca e un nou trend pe care l-a lansat, ca si palaria, manusa pe care obisnuia sa le poarte happy

| maryana5 a răspuns:

Care le punea...

| Raul a răspuns:

Iti dau cati plasturi vrei daca imi zici de unde iau un costum M. J.laughing

| ariana10 a răspuns:

Nu, el si le punea din alt motiv, erau niste plasturi care si punea la degete ca atunci cand dansa sa ii iese mainile in evidenta, pentru ca publicul sa le vada mai bine tot din acest motiv purta si pantalonii foarte scurti cu sosete stralucitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si le mai pune. a murit. lasa-l sa se odihneasca.