| anonim_4396 a întrebat:

Ce troll v-a impresionat pana acum cel mai mult? Pe mine un troll de pe facebook care le corecteaza la pitipoance si la cocalari greselile gramaticale!

7 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

He,he,he si nu poti merge inainte? Eu ma fac ca habar n-am si nu vad nimic...Ce te costa sa faci la fel?

| Woodenpints91 a răspuns:

Tu ai habar ce-i ăla un troll?

| Polaris a răspuns:

Tipu' mare din minele din Moria.

| NOBODY a răspuns:

Trollerul ăla care l-am cumpărat din Kaufland.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"pitipoancelor" si "cocalarilor" nu "la pitipoance" si "la cocalari".

| unul1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Greseala mea...

| JulyStorm a răspuns:

Troll-ulala mentionat de tine era probabil o persoana satula de agramatii ca tine. happy