| RAY a întrebat:

Cine mai este binecuvantat de craciun cu o raceala? In ce faza a racelii ati ajuns?

16 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Eu sunt binecuvântată cu cadouri rolling on the floor
Tu ești singurul norocos din România! Ar trebui sa fii fericit, nimeni nu-i ca tine!

| RAY explică (pentru Catrice):

Ce cadouri ai primit?

| Catrice a răspuns:

Eh, nimic extravagant!

Niște bucăți de parfumuri ieftine, da' cică ăștia cu Canal No5 îs cunoscuți. Un lanț de haur cu pandantiv fain de la iubi eu, o rochie de la aia de zice ca e cea mai buna prietena cică sa ma îmbrac și eu mai de firma, nu doar haine de 3-400 lei ca cică asta arata că-s zgârcita. De la familie niște kg în plus...

Dar cel mai fain ii iPhone ala 40XXL sau 50XXX de zice ca e ultimul model.

| RAY explică (pentru Catrice):

Saracie astea sunt vise

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Ce știi tu!
Am sarmale pe masa, fursecuri, portocale, sunt bogata!

| RAY explică (pentru Catrice):

Https://www.noradsanta.org/
uite-l pe mos craciun, hai sa le mancam impreuna

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Yeeeyy!
Eu merg să-l răpesc pe moșu'. Nu de alta, dar de 20 de ani nu-mi aduce tot ce-mi doresc.
I-am spus ca vreau sa ma mărit cu Gigi de la 3, chiar dacă e cu 40 de ani mai mare și el nimic. sad

| RAY explică (pentru Catrice):

Tarancuta roaga-te sa ne intalnim si poate se va implini dorinta

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Ma întreb la ce dorința te referi...
La aia în care vreau bani, limuzina, vila, pensiune, piscina...
Sau la ăla în care ma mărit și regret ca n-am rămas singura...

| RAY explică (pentru Catrice):

Dar esti asa frumoasa incat sa meriti astea?

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Merit totul!
Și luna și soarele și stelele și galaxiile și pe Terra o merit.

Pai
Am 1, 86 înălțime, 99 țâțe, 55 talie, 78 сur. Blonda, roșcată, bruneta, verde, albastra, mov, ochi ce culoare am chef, no make-up, no silicon, no fake! 100% Made in Romania, sat Glodata Mica, comuna Zizisucea, județ Mureș.

| Fatamuntilor a răspuns:

Darnic a mai fost Mosul cu tine!rolling on the floor
Nu am racit de ceva timp...

| Andreeush a răspuns:

Eu, am vreo 3 zile de cand sunt racita?

| RAY explică (pentru Andreeush):

Cum te simti acum?

| Andreeush a răspuns (pentru RAY):

Inca nu mi-a trecut raceala, imi curge nasul si am momente cand stranut.

| IoanaRoman09 a răspuns:

"Binecuvantat" e putin spus.De data asta zeul a fost foarte generos cand mi-a dat raceala.