| Elena1234456 a întrebat:

Cu ce arome sunt tigarile Glamour? Stiu ca cele verzi sunt mentolate, dar cele albastre sau roz cu ce sunt?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Verzi - Mentolate
Blue - Azure - Nu știu ce aromă da se simte, cred că ceva liliac nu știu
Roz - Zmeură ceva
Galbene - Portocală

6 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Un acces de cinism ma indeamna sa-ti raspund: cu aroma de cosciug, pe termen mediu si lunghappy

Incearca sa nu te apuci de fumat, sunt multe alte lucruri aromate pe lume, si mult mai putin periculoase decat tutunul.

Succes!

| Elena1234456 explică (pentru Empathizer):

M-am apucat deja. M-ar fi ajutat mai mult un raspuns la intrebare happy.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

In curand o sa le scoata de pe piata si pe astea si pe cele electronice deoarece sunt cancerigene. Asa ca nu vad ce rost are sa ne mai interesam ce gust or avea?

| Pitagora a răspuns:

Dc nu itiiei o tigara electronica ca e mai sanatoasa plus ca ai mai multe arome

| Kidutzu99 a răspuns:

Cele roz capsuni parca iar cele albastre azur in fine tot ***

| Jeni_Eugenia_1953 a răspuns:

Multumesc Glamour, pentru ca m-ati ajutat sa ma las de fumat, in momentul cand ati ales ca tigara sa fie trei sferturi si restul filtru am ajuns la concluzia ca ma fura toti dar chiar si la tigari? Oricum va multumesc doresc sincer ca si altii sa-mi urmeze exemplu!