| Zuzy244 a întrebat:

Cui ii place sa danseze, sa cante si sa stea la pc? DE CE?

2 răspunsuri:
| antonG a răspuns:

Imi place sa dansez, atat de tare incat umblu des prin cluburi si am mereu in sange ritmul. Imi place sa cant, atat de tare incat am studiat 8 ani la scoala de muzica (pianul) si fredonez si acum melodii in timp ce desenez (pentru facultate), ca sa mearga treaba mai usor. Imi place sa stau la PC, atat de tare incat pierd vremea pe site-uri gen TPU, stiu o gramada de chestii despre configurarea si intretinerea unui calculator si detin propria platforma de conversatii (despre arhitectura).

| RarD a răspuns:

Imi place sa dansez pentru ca ma simt mult in largul meu. Imi place sa stau la PC deoarece vb cel mai mult cu prietenii si ma simt aproape de ei, ceea ce este foarte bine! Funda please?