| lol1232 a întrebat:

Cui ii place sa cante?

Răspuns Câştigător
| Skylerx a răspuns:

Mie îmi place foarte mult. Am învățat multe cântece in engleză dar fără ajutor. Mă refer la cântece lungi și frumoase. Mi-am propus să mai învăț una, dar trebuie să o ascult de multe ori ca să o învăț pe de rost. Și ție îți place să cânți, nu? Când cânt mă simt liberă. Și cu siguranță dacă vei cânta ți se va părea o senzație plăcută. Doar dacă tu cânți tare și apoi țipi vei răguși. Dar dacă nu faci acest lucru, și cânți ușor, nu ți se va întâmpla acest lucru. Mie nu mi s-a întâmplat niciodată, mama mea m-a avertizat ca acest lucru să nu se întâmple, și nici nu s-a întâmplat. Sper că ți-am răspuns corect la întrebarea ta.

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Îmi place sa cant, sa dansez si sa-i spun iubitei mele cat de mult o doresc si o iubesc.

| Adina a răspuns:

Cantaretilor:->
laughing

| mihaibrasov a răspuns:

Mie
Lalalalla
lalllalala
laaallaaalllaaaalla
lalallalala

Si asta e doar inceputul la noul meu single.

| Tourniquet a răspuns:

Mie! Dar nu-mi plac cele ca gen Mos Craciun, Trei crai de la rasarit, colindele, Steaua, etc. Prefer sa cant melodii in engleza happy
De obicei cand sunt suparata pe un baiat cand Camp rock2 - wouldn't change a thing, this is me, etc.
Ador sa cant, dar singura, sa nu ma auda cineva ca daca ma aude ma intimidez. whistling laughing

| Ana a răspuns:

Mie happy

| pinkroz a răspuns:

Cantatul e un mod de a te exprima cand esti trist, fericit felul cum canti sau ce canti defineste starea ta. asta e parearea mea! Si ador sa cant

| xoxxxoooxo a răspuns:

Mie! mie!rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu!

| ZeWsSs a răspuns:

Mie imi place muzica cand am fost in anglia am si inregistrat doua cantece dar am uitat cd acolo o sa mi-l aduca tata cand vine de craciun:X