| Răpităînnori a întrebat:

Cum îmi dau seama dacă cineva mi-a controlat mintea astfel încât să îmi transmită în somn un vis?

9 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Te crezi în inception? Astea sunt aiureli, nu există așa ceva, nu îți transmite nimeni nimic în vise.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Răpităînnori):

Nu, de fapt e adevărat inception.Și Star wars, Matrix.

| Răpităînnori explică (pentru J0B0MAT):

Păi dacă mi-a zis cineva că aparatura instalată pe blocul de vizavi e pentru controlul minții normal că îmi imaginez unele lucruri.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Răpităînnori):

Păi normal că dacă ți-a zis cineva ceva, indiferent că este verificabil sau nu, trebuie să fie adevărat, no.

| Răpităînnori explică (pentru J0B0MAT):

Nu ştiu dacă o fi adevărat sau nu. Totul se reduce la adevăr şi minciună.

| Mindfulness a răspuns:

Ce descrii tu sunt simptomele psihozei.

| Răpităînnori explică (pentru Mindfulness):

Ce descriu eu tu nu eşti capabil să înțelegi.

| Răpităînnori explică:

Poate cineva prin hipnoză să-mi bage în cap un vis când dorm?