Cum imi gasesc contul si parola din telefon de la instagram?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Le cauti acolo unde le-ai scris.

laughing unde le-am scris? eu vreau sa intru pe pc pe instagram dar nu-mi stiu contul si sunt doar pe telefon logata si de acolo nu stiu unde sa dau sa-mi aflu contul

| darrio2007 a răspuns (pentru Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Scrie si pe pc datele pe care le-ai scris pe telefon.Cand ti-ai facut logarea. Daca nu le mai tii minte ia-ti Lecitina de la farmacie.