| Luori a întrebat:

Cum se schimba parola de la id`ul de messenger?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti deschizi messu si dai click acolo in stanga sus pe Messenger si alegi My account info.De aici te descurci

5 răspunsuri:
| Luori explică:

@roxxy94 prin ce parte este yahoo account ca nu-l gaseschee hee

Răspuns utilizator avertizat
| muffin94 a răspuns:

Intri pe e-mail, mergi la yahoo account ->Review My Account Information ->Change password

| muffin94 a răspuns:

Depinde si ce e-mail ai.Sus in stanga unde scrie Hi... dai click pe sageata si mergi la Account info -> Sign-In and Security -> Change password

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe mess dai sus in stinga mesenger dupa aceea mi a cont info scrii parola ta normala dai sing in change password 1dai parola ta normala 2 parola care vrei so schimbi 3cinfirma parola schimbata dupa aceea dai sanve dupacea continue si ti-ai schimbat parola dai x si iti inchizi aidiul si dupacea idul tau normal si parola noua.