| milliongirl a întrebat:

Dacă nu ar exista legi pe pamant si totul ar fi liber ce chestii ați face?

5 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Va zic eu ce ati face toti: v-ati ascunde intr-o groapa si ati iesi doar noaptea ca sa cautati mancare, asta ati face laughing Pai daca nu mai sunt legi, ce-i opreste pe altii sa va taie gatul si sa va fure tot ce aveti?

| MistarGoGu a răspuns:

Pui de Al Capone care esti! Poate vede cineva de la DIICOT mesajul tau si te face sa iti schimbi parerea!

| MistarGoGu a răspuns:

Ceva lui Klaus pentru banii cheltuiti cu " excursii private " in avion de lux! Dar nu pot spune public ca este prea... horror si pervers!

| Madaxo97 a răspuns:

As călătorii non-stop in toate țările din lume in cat mai multe orașe din fiecare țară

| suntserios a răspuns (pentru Madaxo97):

Ar fi mega ușor să călătorești in anarhie, loool