| anonim_4396 a întrebat:

De ce scriu doctorii urat?

Răspuns Câştigător
| claudia511 a răspuns:

Pentru ca in facultate, au si ei cursuri etc si acumuleaza foarte multa informatie pe care trebuie sa o noteze si bineinteles, trebuie sa scrie rapid, iar cand scrii rapid, inevitabil scrii urat si nu in ultimul rand, facultatea aia dureaza ceva, deci, o sa iti schimbi scrisul.

3 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Din graba

| Shizuo a răspuns:

De ce nu? happy

| DarknessPulse a răspuns:

Acest lucru este doar un stereotip. Cativa doctori au scris si scriu urat iar lumea crede ca toti scriu asa. Multi doctori scriu frumos. Cum am mai spus, acest lucru este un simplu stereotip. Sper ca te-am ajutat. happy