| AnaMarieta a întrebat:

De dimineata am facut sport prin camera si eram fara sutien.Problema este ca dupa minute bune cam 30, am observat ca erau jaluzelele ridicate.Am mers sa le dau in jos si am observat ca vecinul era in geam la el la casa. Sper sa nu ii zica tatalui meu ca m-a vazut in sanii goi. După câteva ore era afara eu m-am intors de undeva, ma salutat vecinul si mi-a zâmbit.Credeti ca a vazut ca eram goala si faceam sport?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai și ce? In casa la tine stai și cu curul agățată de lustra

23 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adică tine ție frica că un ciudat sa nu te spună că erai in propria ta casa fara bluza?

| AnaMarieta explică (pentru suntserios):

Păi eram in sanii goi nu doar fara bluza, iti dai seama făcând sport...

| AnaMarieta explică (pentru suntserios):

Adevarat! chestia e ca poate ii zice la tata ca m-a vazut goala

| AnaMarieta explică (pentru suntserios):

Nu imi da idei?

| suntserios a răspuns (pentru AnaMarieta):

Pai și ce? In casa la tine stai și cu curul agățată de lustra

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu ar trebui sa te simti vinovata. Erai in interiorul casei tale, nu in spatiul public.
Urat din partea lui daca s-a holbat.
Nu cred ca o sa-i zica tatalui tau nimic, nu e problema lui ce faci tu in intimitatea casei tale.

| relian a răspuns:

De care sport ai facut, trasu in pat sau roaba laughing cum dracu sa faci sport fara sutien, cred ca esti un de asta dolescent obsedat care are fantezii sexuale.
Mia bine pune mina pe o carte ceva, lasa fanteziile

| AnaMarieta explică (pentru relian):

Este ceva științifico fantastic sa fac imi camera la mine exerciții exact asa cum eram in momentul ala

| relian a răspuns (pentru AnaMarieta):

Nu este fantastic, este f incomod sa faci sport fara sutien, sa se miste sinii ca colpotele de la biserica laughing ba ne lesi cu textele astea.

Doar daca esti minora si nai tite, ori esti majora si la fel ai tite f mici, gen femeia barbat, atunci da, mai merge, dar in cazul ala nu se mai uita nici tataie la tine, chiar de ai fi si afara nu in casa laughing

Deci despre ce desene animate de gradinita vorbim aici? Ca erai dezbracata de tot, aia nu-i nimic nelaloc, dar sa faci sport asa cam este.
Mai bine spune ca erai asa sa faci ceva poze sa le afisezi mai stiu eu pe unde si jaluzele erau trase, si aia a fost, apoi ai venit cu povestea ca faceai sport, chipurile sa te vada noul vecin, sa vezi ce parere are, daca dai bine sau nu, ori poate sa dea el ceva in tine, cine mai stie laughing

Asa cum erai la momentul ala, ba tinca sugarule, lasa netu si pune mina pe carte, ca te zic lu mata laughing

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu cred!
daca esti minoora, s-ar compromite, si-ar taia singur craca de sub el.
Daca esti majora, iar nu ar fi probleme.

| vodami92 a răspuns:

Vai doamne! pai de ce ai stat cu geamul deschis! si fara sutien! daca te violeaza vreunul!

| Jessica1235 a răspuns:

Întotdeauna trebuie să ai grijă să nu fi văzută de vecini, mai ales când este dezbrăcată. Poate ai un vecin pedofil și tu nici nu știi. Știu că ești la tine în casă dar așa e cel mai bine pentru protecția ta

| Aurelian321 a răspuns:

Posibil orice, nu știe nimeni ce vizibilitate avea vecinul?
Glumesc, din ce spui tu probabil te a văzut dacă spui ca era în geam, atâta timp cât te a salut el primul și nu este ceva normal. Adică el nu te a salutat mai deloc pana acum. Nu ti lua panică nu este psihopat sa meargă la părinții tăi, sa le spună ca se uita la fata lor în timp ce făcea exerciții goala la ea în camera. Evital și se va potolii și cu zâmbitul dacă chiar te deranjează.

| AnaMarieta explică (pentru Aurelian321):

Il voi evita clar! A fost greseala mea ca am uitat jaluzele ridicate...

| AnaMarieta explică (pentru Aurelian321):

Deci acum mi-a scris pe mess ca ii place ce a vazut de dimineata si ca spera ca o sa ma mai vada asa?

| Aurelian321 a răspuns (pentru AnaMarieta):

Spune i ca întrece măsura, cum își permite și îl blochezi. laughing
Dacă după continua poți spune ca te hartuieste chiar tu le poți spune alor tai sa le poți arata ce mesaje îți dă vecinul?

| AnaMarieta explică (pentru Aurelian321):

A zis ca m-ar strânge de sani in pozitia capra.El are 60 de ani.Eu 30.

| AnaMarieta explică:

Mi-a scris acum mesaj, ca i-a placut ce a vazut si ca are o bicicletă pentru sport si ar vrea sa ma vada pe ea

| Aurelian321 a răspuns (pentru AnaMarieta):

Ți am răspuns mai sus. Oricum dacă o lași asa nu cred ca se potolește.

| AnaMarieta explică (pentru Aurelian321):

A zis ca nu va zice la nimeni ca mi-a vazut sanii si ca i-a placut mult ce a vazut.

| Aurelian321 a răspuns (pentru AnaMarieta):

Deci pana la urma i ai dat mesaj sa I spui sa înceteze? Nu prea înțeleg situația ta ce I ai spus cati ani ai dacă locuiești singura gen dacă se poate altcineva sa I atragă atenția sa înceteze. Lasă mi în privat un contact ceva intru rar aici.

| PanaitescuMarius a răspuns:

Pics or it didn't happenwinking