| wrestlingcounter a întrebat:

Deci trebuie sa-mi vina niste rude la mine eu am niste probleme psihice( se intampla), dar nu sunt pericol pentru ei,ma duc la medic iau medicamente si as vrea sa ma ajute o ruda de a mea cu niste informatii dar nu vreau sa le folosesc impotriva lui ci doar cuiva care mi-a incalcat intimitatea, cum sa fac sa par cat mai normal?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deja nu prea pari ca ai pus intrebarea asta. Sună a răzbunare.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu ai cum sa te prefaci daca tu esti cu adevarat bolnav, asta este clar.
Ideal este sa le spui adevarul, ca sa nu te bata sau sa creada ca vrei sa folosesti informatia impotriva lor.

| LisaJulie a răspuns:

Ai cumva tulburare bipolare sau narcisism