| MyNameisEduard a întrebat:

Doar mie mi se par atât de drăguțe fetele cu breton? Nu știu de ce dar mă simt atras de majoritatea, poate sunt doar gusturile mele.Voi ce părere aveți? Știu ca interiorul contează mai mult dar ce vă atrage la o fată la aspectul fizic?
Întrebare pentru băieți!

Răspuns Câştigător
| DARLINGx a răspuns:

Caracterul e un lucru foarte important pentru că acesta rămâne, Nu să alegi o persoană care caută banii, care te păcălește. Care te fură. Și te amăgește. Dar fetele cu breton îs frumoase nu sunt pretențios happy

| MyNameisEduard explică (pentru DARLINGx):

Foarte adevărat, ma refeream doar că pe majoritatea fetelor cu breton le văd foarte drăguțe, nu că ma interesează ca ea aibă forme si altele.Si da contează mult să te iubească, nu una care umblă după bani.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Conteaza pe naiba sufletul,noi am face sex cu toate, asta cu conteaza sufletul sunt spuse de baieti care prin vrajeli cred ca o duc in pat,iti place de aia si se scoala sufletul, nu, fii serios, noi vrem doar sa le x, ele vor un barbat bun, noi cautam cantitate ele calitate

| MyNameisEduard explică (pentru RAY):

Poate prin noi te referi la tine, sexul înainte de căsătorie are riscuri mari de boli, sarcini nedorite și încalcă si porunca a 7-a. Poate mulți așteaptă doar sex dar sunt și o parte care vor ceva serios, sa fie împreună toată viața.Contează mai mult sufletul si gândirea fetei decât formele ei.

| RAY a răspuns (pentru MyNameisEduard):

Casatoria nici nu exista in traditia crestina decat pana recent, iar in biblie nu scrie de casatorie civilia, in biblie nu se vb de o casatorie cu acte

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da. 2. Am multe păreri. Prefer să văd fruntea, iar nu bretonul. 3. Interiorul contează dar nu se vede. Mă atrage ceea ce se vede. Sânii.

| Hammurabi a răspuns:

Părerea mea e că, indicat ar fi să cauți o fată cu multe alte calități.
Pentru că bretonul, poți să i-l faci orcând, dar, de exemplu, inteligența... nu prea. laughing

| MyNameisEduard explică (pentru Hammurabi):

Am spus fizic, nu gândirea sau altele, ai citit măcar întrebarea?

| 1997onur a răspuns:

Nu ma atrage nimic la nicio fata. Lucrez pe plajă și vine zi de zi o grămadă de fete pe plajă unde muncesc eu și nici una nu ma atrage sau altceva le dau salteaua și ce vor ele de băut fanta cola dau de băut și am plecat la următorul client multe din ele se îmbăta și ș-o cauta la greu urlă și tipă disperate după....mai mult mise fie scârbă și nervi și le evit și îmi va de munca mea. Nu te lasă păcălit de fetele cu breton sau altele cu nu știu ce forme și nu știu ce păr cum și-l face mai bine deschideți ochi și ai sa vezi adevărul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi plac fetele cu cod de bare in frunte dar conteaza sa aiba caracter si putina inteligenta

| Together a răspuns:

Nu imi place bretonul, imi place parul prins in coada.

Un corp suplu si armonios conteaza mult, si anumite calitati genetice pot conta enorm, sani fermi, fund bombat, trasaturi feminine, talie, etc. Se cam stie ce place barbatilor in general, feminitatea ma atrage. Inaltimea scunda iar e un plus.

Oricum ca barbat nu esti asa selectiv sa mergi doar pe un anumit tip, daca te vrea si e ok poate fi chiar opusul genului tau. Am fost cu tipe de la 1, 50 la 1, 76, de exemplu.