| anonim_4396 a întrebat:

Facebook, Whatsapp sau Instagram?

8 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Whatsapp.

| oglindasultanului a răspuns:

Listele de like/follow de pe Facebook si poze cu efecte de Instagram. nr de telefon nu folosesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce facem aici alegeri? laughing
Dacã ai ajuns de pe siteurile de socializare, enumerate de tine care sunt de rahat, chiar si aici pe TPU, esti distrus, n-ai ce.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai 3000 de raspunsuri pe TPU, parerea ta e irelevanta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Instagram pentru ca imi place arta digitala, ilustratiile, fotografiile ( herosdem, koppernick, hym.1 etc., nu tot felul de pisi de sex femin sau masculin, rubedenii, amici etc. ) si cinemagrafele ( zavatos ).

| deadhoe a răspuns:

Facebook si ig sunt numai bune pentru stalking

| NikolasXD a răspuns:

Instagram

| homosapiens a răspuns:

Insta.