| alissuk a întrebat:

Heei! prietenul meu este din familie de tigani ceea ce pentru mine nu este o problema si nici pentru parintii mei, doar ca sunt unii care zic ca nu o sa o duc bine cu el ca aceste persoane sunt mai rebele si ca sa imi gasesc un roman, da el nu e ca si adevarati tigani, pentru ca e ca si noi romani, are acelasi comportament si traieste printre noi si ma iubeste foarte mult si eu pe el, da nu stiu daca este bine sa raman cu el... ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Cred ca nu ai de ce sa nu ramai cu el... daca zici ca e om bun si ca traieste printre romani nu vad care ar fi problema! Succes! Va doresc sa fiti fericiti! O zi buna!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu toti tiganii sunt asa.Sunt si baieti buni.

| AtateaConditii a răspuns:

Unii baieti se poarta frumos pana te au la degetul mic in cazul tau fiind casatoria. Si daca ii gresesti cu ceva legile tiganilor sunt mai ciudate. Observa-i comportamentul, gandeste-te de ce vrea sa fie cu tine? Esti frumoasa, bogata, ii accepti orice capriciu? Unul dintre motivele astea ar putea sa-l determine sa te foloseasca chiar daca nu te iubeste. Gandeste cum crezi ca e mai bine pentru tine, tu il cunosti.

| alissuk explică (pentru AtateaConditii):

Nu il cred in stare de asa ceva! e diferit, asta imi place la el... se vede ca ma iubeste il simt, doar k mi-e frica ca pe viitor sa nu se schimbestraight face

| AtateaConditii a răspuns (pentru alissuk):

Nu il crezi in stare de asa ceva dar tie frica pe viitor ca se va schimba? Te minti singura, inseamna ca nu ai incredere in el.Dar daca esti o femeie luptatoare si vrei sa mergi mai departe cu el e ok atata timp cat stii sa controlezi lucrurile si nu te lasi pe mana lui. Sa stii cand sa spui STOP.

| alissuk explică (pentru AtateaConditii):

Da asa estraight face, sincer nu stiu ce sa mai zicstraight face o sa vad pe viitor da sa nu fie prea tarziu. eu zic, ca o sa fie bine pentru ca el pana acum e ok. imi place asa cum e da na zic sa nu fie altfel pe viitor.