| anonim_4396 a întrebat:

Hei, buna prieteni.

Am o intrebare in legatura cu Halloweenul.

La noi la scoala se face o petrecere de Halloween si trebuie sa fim costumati.
Nu prea am idei in ce sa ma costum de Halloween.

De asta va intreb si pe voi, cateva idei de costumatii de Halloween.
Dar as vrea ceva neobisnuit.

P. s. Sunt fata, am 12 ani si sunt in clasa a 6 a.

Acord fundita, la cele mai bune raspunsuri.

9 răspunsuri:
| Shuellen a răspuns:

Ar fi foarte :)))foarte nebuna ideea mea;))tu si un coleg sa va costumati in tom si jerry tu in tom el in jerry(cine e mai micut in soricel) sa va puneti mustacioare si sa veniti unu langa altu sa va atingeti mustacioarele :)))))

In http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0

tu si un coleg :)) ar fi super

in piticii lui alba ca zapada dar fara ea :))

o idee pentru un baiat-in domnul goe e super tare;)

In dovleac;)e demodat dar inca de efect;)

sau in fata din Avatar http://www.google.ro/......tp?/imgres r:19, s:0&tx=88&ty=111

| anonimmmmm a răspuns:

Ai putea sa fii cenusareasa, faci tu rost de o rochita frumusica, si cred ca e un personaj frumos si usor tot odata, daca vei trece probe vei sti ce sa zici despre ea, ca e foarte important sa stii sa caracterizezi personajul pe care il interpretezi, sau scufita rosiehappy, pepi ciorap lung(iti faci 2 codite)iti pui niste ciorapi pina la genunchi in dungi colorate, o mini fustita un chupa-chups si gobig grin

| Sakura_1833 a răspuns:

DACA vrei fi o fata fantoma pirat sau gen o printesa fantoma tinand ca holoween este o sarbatooare a supranaturalului si scary ceva trendy si cool si... scary

| Tokha a răspuns:

Daca vrei sa fie inspaimantator iti recomand mireasa moarta.Eu m-am costumat asa si am avut locul1.Iti trebuie o rochie alba mai lunga, un inel sau o bratara fardul de pleoape negru, rjujul nuanta intunecata, parul ti-l faci cu placa intins iti machiezi fata in alb si niste acuarele rosu pe fata sau pe mana dar sa faci pete mici de sange ca cu ketchup-ul ti se duce machiajul de pe fata.Bafta! pa.kiss

| IuliaTeodora98 a răspuns:

Buna si eu am 12 ani si sunt in a6a anul trecut am fost tiganca mi-am pus unghii false rosii si alte chestii. am luat locul 1. iar anul asta am un costum de printesa, cu cateva imbunatatiri sper sa arat bine. am o masca mov pe care mi-o voi pune. sau poti sa te faci cersetoare. sau rockeritza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca un costum de cantareata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aa...pai ai putea fi sally din " The Nightmare Before Christmas..." sau catwoman laughing

| Ðÿdy a răspuns:

Salut! Pai te poti costuma in:
1. Fata Vampir
2. Fantoma
3. Vrajitoare
4.Tiganalaughing
5.Printesa...
6.Rockeritza
7.Un Inger
8.Scufita rosie
9.O fata pirat
10.O mumie
Sper ca te ajuta raspunsurile astea.Noroc!

| яσxчк a răspuns:

Te poti face mumie te infasori in harie igirnika alba si te dai drept mumie la mine in clasa a castigat o fata care era costumata

apropo si eu fac halloween eu ma fac tziganka. laughing

sper sa trebuie fi ajutat raspunsul meu
pup:*