| Madalina285 a întrebat:

TPU! Ce mai faceti? Puteti sa-mi da-ti si mie niste idei sau cel mult un link cu costumatii de Halloween? Pentru ca va fi o petrecere si chiar nu stiu cu ce ma pot imbraca. M-am gandit la vampir... dar nu cred... P. S:As vrea vreo idee de costum pe care il pot improviza, nu cumpara sau inchiria.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| flavia002 a răspuns:

Ai putea sa te faci vampir sau vrajitoare sau poate o pisica neagra.

4 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Te-ai putea costuma in sora medicala(asistenta medicala), te poti inspira de pe internet la un model.
Eu zic ca te vei descurca sa-l improvizezi singura.

| Madalina285 explică:

Mai multe idei? Altcineva?laughingrolling on the floor

| valevale a răspuns:

Poti sa te imbraci in...mentiunelaughing)sau daca vrei intr-o printesarolling on the floor) scuze

| valevale a răspuns (pentru valevale):

Stie ea despre ce vorbesc