| Marrythenight a întrebat:

Am comandat de pe siteul asta si mi-au trimis un email ca, comanda mea a fost expediata. " Comanda dumnevoastra a fost trimisa prin Urgent Curier cu livrare in urmatoarea zi lucratoare. " Adica maine? nu mi-au zis de unde sa il ridic, de la posta sau il primesc acasa? cum platesc? E URGENT!

Răspuns Câştigător
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Acasă, acolo precizează că e trimis prin Urgent CURIER, plus că durata e de doar o zi. Dacă livrarea se făcea prin Poşta Română nu dura atât de puţin şi primeai o recomandată acasă pentru a putea ridica (,) coletul. Iar plata i-o dai curierului, o să-ţi ceară el banii.

1 răspuns: