| anonim_4396 a întrebat:

exista posibilitatea ca doi oameni sa fie atat de diferiti incat sa nu aiba nici macar un singur lucru in comun? Stiu ca oamenii sunt diferiti, si asta este un lucru bun, dar exista posibilitatea ca doi oameni sa nu aiba absolut nimic in comun, nici macar un singur lucru, oricat de mic ar fi el? Ma refer aici din punct de vedere mental/psihic, nu din punct de vedere fizic.

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu. Ceva tot o să vă placă amândurora. Indiferent dacă aveți o atracție crescută pentru pisici, pelicani, sport, dinamoviști sau înghețată.

| Drimmero a răspuns (pentru LoveSleep):

Dinamovisti? rolling on the floor))))

| Mayhem666 a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu ma refeream la mine cand am pus acea intrebare, eram doar curios.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este aproape imposibil...sunt asa de multe chestii pe care noi, oamenii le avem in comun.
Poate cele 2 persoane NU au gasit inca lucruri comune, asta nu inseamna ca ele nu exista insa.

| Coquina5 a răspuns:

Cum dracu sa nu?
mai toti au in comun prostia.

| Moƒo a răspuns:

Bro.
Sincer nu. Ca sa observi asemenea sa zicem, asemanari si deosebiri tine mult de comunicare. Te rog ia ca exemplu o iesire in parc, parc fiind undeva nu aproape de masini, poluare sonica si altele... undeva in natura. Fara mobil, fara alte dispozitive pentru cateva ore sau minute si adresati-va intrebari unul altuia.
Nu poti fi extrem de diferit de ceilalti. Putin, poate dar nu mult. Conceptiile de viata mai tin si de faptul ca acea persoana nu a socializat / cunoscut lumea asa mult, este inchisa si se crede perfect(a).