| Catalion a întrebat:

V-ar placea sa se puna si categoria Filme printre categoriile celelalte? Am observat ca exista categoria Muzica, asa ca de ce nu ar exista si categoria Filme... Oricum, am aflat de la administratorul acestui site, cand i-am spus printr-un mesaj privat despre aceasta categorie, ca daca se strang 55 de raspunsuri pozitive, o sa adauge si categoria Filme. Daca se vor strange 55 de raspunsuri pozitive, eu o sa-i trimit adresa cu acesta intrebare ca sa vada rezultatele.

87 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Si eu sunt de acord

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt de acord

| divinuu a răspuns:

De acordhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord

| kairy65 a răspuns:

Si eu sunt de acord

NOname
| NOname a răspuns:

Cum am mai spus, sunt PRO.
Insa daca nu se va putea face o categorie total separata, atunci propun, ca macar categoria "Muzica" sa fie transformata in categoria "Muzica/Filme/Carti". Decat nimic, macar asa.

| Catalion explică:

S-au strans cele 55 de raspunsuri pozitive si am trimis aceasta intrebare cu rezultatele ei adminului acestui site. Sper ca totul nu a fost in zadar.

| Nirvana a răspuns:

Si eu sunt de acord. E o idee foarte buna happy

| DeeaDeutza a răspuns:

Da, as fi de acord!

| F_5241 a răspuns:

Sunt de acord!

Este chiar o idee buna.

mariana
| mariana a răspuns:

Sunt de acord cu aceasta propunere, cred ca este binevenita. Sper ca Administratorii site-ului sa tina seama de aceasta propunere.

Răspuns utilizator avertizat
| Catalion explică:

S-a adaugat categoria Filme! Va multumesc pentru raspunsuri.

| GoLoveYourself a răspuns:

Da mi-ar placea

| mariusyk_9851 a răspuns:

PRO!happy buan ideea

| aNonim_4610 a răspuns:

Yeah

| Fundiツ a răspuns:

Eu sunt de acord

| BettyEllA a răspuns:

Pro :*

| pinkroz a răspuns:

destul de tarziua dar PRO

| aigi1 a răspuns:

Sunt de comun acord

| DanielaJustMe a răspuns:

Sunt de acord.

| deeitza a răspuns:

Prooo

| SuneteDeChitara a răspuns:

Superr de acord! PRO!

| LoLpoZ a răspuns:

Super idee! De acord!

| cosmyna1 a răspuns:

Pro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| sweetdyana18 a răspuns:

Eu sunt de acord!
Pro happyhappyhappy