| Catalion a întrebat:

V-ar placea sa se puna si categoria Filme printre categoriile celelalte? Am observat ca exista categoria Muzica, asa ca de ce nu ar exista si categoria Filme... Oricum, am aflat de la administratorul acestui site, cand i-am spus printr-un mesaj privat despre aceasta categorie, ca daca se strang 55 de raspunsuri pozitive, o sa adauge si categoria Filme. Daca se vor strange 55 de raspunsuri pozitive, eu o sa-i trimit adresa cu acesta intrebare ca sa vada rezultatele.

87 răspunsuri:
| adutza12 a răspuns:

Eu sunt de acord

| PeAcE a răspuns:

Si eubig grin

Răspuns utilizator avertizat
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De acord pentru categoria filme ca mi s-a acrit de fanii telenovelelor care vor sa stie, la "Educatie si Cultura Generala", daca nu stiu cine ramane cu nu stiu cine si in care episod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-acord.

| muresanul a răspuns:

Da sigur ca da!

| cornculapte a răspuns:

Da, eu ma bag.

Răspuns utilizator avertizat
| AndutzaAndu a răspuns:

Sunt de acord, sper să fie se strângă 55 de răspunsuri pozitive ca să se adauge şi categoria "Filme".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? Sunt perfect de acord. Fara indoiala

| PaRAP a răspuns:

Da sunt de acord

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord, mai ales ca exista categoria Conversatii care "geme" de apasarea intrebarilor si oricum, trebuie putin aerisit, in sensul unei catalogari mai exacte!

| Klara a răspuns:

Mai ar trebui, pe langa categoria "Filme", sa facem si categoria "Miley Cyrus", "Justin Bieber", "Doritorii de fundita", "2012", "Intrebari pentru Brigaela", "Intrebari pentru Raluca", etc.

Oricum, sunt de acord cu deschiderea oricarei categorii cu intrebari...interesante chatterbox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord. Poate dau de un fan de Woody Allen sa ne imbratisam, sa ne pupam...hmm...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa strigam si la marionEL, care e cinefil! MarionEEEEEEEEL!

| Just Kiddin' a răspuns:

Bineinteles ca sunt de acord...
Raspuns final: DA

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

De acord

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi de vis, as avea ce intreba toata ziua laughing

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Super. Eu as aproba si la 54 de raspunsuri jumate!

| Baiaaanca a răspuns:

De-acord!

| marrr a răspuns:

De acord1

| cioco1tweety a răspuns:

Intru-cat am inceput sa vad din ce in ce mai multe intrebari gen "era un film cu... stie cineva cum se numeste?" raspund si eu afirmativ initiativei talehee hee

| Anelise_2071 a răspuns:

De acord

| tania77 a răspuns:

De acord.Bafta in a strange cele 55 de raspunsuri pozitive!

| allleeeee a răspuns:

Si eu sunt de acord.

| andreea8pogner a răspuns:

Sigurant ca da

| Sabinaa a răspuns:

Sunt de acor.este de mare ajutor >big grin

NOname
| NOname a răspuns:

Sunt PRO

| Elena1234456 a răspuns:

PRO! Sunt 100% de acord, este chiar necesar.