| Eroare404 a întrebat:

Va considerați suficient de maturi pentru vârsta voastră?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La anii mei, categoric.

| mODIN a răspuns:

Am situatii in care ma comport foarte imatur. Chiar astazi am trecut impreuna cu niste colegi printr-o situatie care ne-a indignat pe toti, dar doar eu eram cel care se plangea. Mi-am dat seama abia dupa ca nu era nevoie sa pun atat de mult accent pe partea negativa a situatiei. Asta, de exemplu, mi se pare ceva imatur.

Tind si sa fiu foarte invidios pe oameni care au lucruri pe car e nu mi le-am dorit niciodata. Asta mi se pare ca e latura mea de copil interior. Adica, de exemplu, nici nu m-am obosit sa imi iau permisul, atat de mult mi-a pasat de masini, dar cand mai vad pe strada un Bentley sau un Rolls Royce primul cand care imi vine in minte e "Da eu de ce nu am asa ceva? Nu-i corect...". Ce sa facem? Lucram si la astea laughing

| Lupică27 a răspuns:

In anumite aspecte nu.

| Lupică27 a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Cam nesigura pe tine.

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Lupică27):

E bine ca tu esti sigur pe tine happy

| Lupică27 a răspuns (pentru ILikeBlackCats):

Ia...ce a vrut sa insemne asta, arunci cu sageti asa...