| Doarunaltutilizator a întrebat:

Va uitati la Spongebob pantaloni patrati? ce parere aveti despre serial?

Răspuns Câştigător
| AC4S4 a răspuns:

Fiecare canal de desene animate are unul sau mai multe desene speciale, specifice canalului respectiv. SpongeBob este specific pentru Nickelodeon. Acest canal nu este disponibil tuturor, nu stiu de cat timp a aparut in Romania, dar stiu ca este mai putin cunoscut. Imi place desenul, la fel de mult cum imi plac desenele de pe alte canale. La Nickelodeon mi-au placut serialele neanimate mai mult decat cele ale altor canale.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Foarte fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place. Prefer sa ma uit la garfield, tom and jerry, bugs bunny sau looney tunes laughing

| MistretulPufos a răspuns:

M-am uitat la episoade vechi si noi. Parerea mea? Cele vechi erau mult mai bune, cele de acum sunt foarte nasoale, din cate stiu parca creatorul a parasit show-ul dupa primul film aparut

| AdrianVoicu a răspuns:

Nu ma uit eu la el, se uita el la mine
http://makeagif.com/i/zv6i94

| NotMyFault a răspuns:

Nu, nu ma uit la așa ceva, insa ocazional mai vizionez care un episod din Tom si Jerry. (Imi aduce aminte de copilărie)

| Doarunaltutilizator explică (pentru NotMyFault):

Nici mie nu prea imi place Spongebob deloc.

| thereisnothingleft a răspuns:

Ma uit ocazional, e dragut si amuzant acest desen