| raresMgrasuu a întrebat:

Voi credeti in extratereștri dezvoltati? Am văzut ca au dat si interviuri, ce parere aveti?(ma refer la extraterestri dezvoltati, nu forme de viata nesemnificative). Ce credeti zisele interviuri cu extratereștri sunt false?

Răspuns Câştigător
| lorena66 a răspuns:

Foarte false.
Ce inseamna de fapt extraterestru? O fiinta din afara terrei. Poate reprezenta orice este viu. Si formele acelea de viata nesemnificative se pot dezvolta repede.
Sunt o groaza de teorii: ba ca ei se afla printre oameni, ba ca ne spioneaza.
Daca sunt capabili sa ne spioneze, eram disparuti de mult. Ar fi insemnat ca sunt mult mai dezvoltati decat noi si nu au nevoie de existenta noastra. Totul pentu audienta, daca era asa de adevarat, gaseai asta peste tot: la stiri, pe Youtube sau maretul tik tok.

| raresMgrasuu explică (pentru lorena66):

Mersi mult asa m-am gandit si eu dar voiam sa vad ce mai spun si alti?

3 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cunosc. Sunt de treabă.

| Andrei200202 a răspuns:

Eu sunt de parere ca exista, sa stii ca si aici pe pamant au fost forme de viață "nesemnificative" care au evoluat in ceea ce există astăzi.