| pHantom1976 a întrebat:

Salut, daca azi mi-am facut rapelul iar maine trebuie sa predau pentru scoala testul covid o sa iasa pozitiv?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Nu, wtf.

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ar iesi pozitiv?

| timidu89 a răspuns:

Depinde, daca o sa ai reactiile adverse specifice tinerilor nu cred ca o sa poti preda maine si poimaine. Eu in prima zi dupa rapel abia m-am ridicat un pic din pat... febra aproape 40, m-am simtit mai rau ca cand eram acasa si aveam si covid in urma cu un an aproape

| 19flo79 a răspuns:

Nu are legatura cu rapelul!

Poti iesi infectat daca ai virusul dinainte de rapel si nu stiai si nu aveai simptome happy

Rapelul nu te face pozitiv.

Răspuns utilizator avertizat
Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru hexagonulpentagonal):

Incearca sa nu mai jignesti si incearca sa intelegi ce citesti! A spus ca trebuie sa predea testul la scoala nu sa le predea materie.

Răspuns utilizator avertizat
Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru hexagonulpentagonal):

I-am mai spus unuia. Eu am alt sistem de operare decat Windows si nu scriu de pe telefon ci de pe computer. Pe sistemul meu nu am tastatura in limba romana. Asta nu este nestiinta.

Răspuns utilizator avertizat
Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru hexagonulpentagonal):

Vad ca intelegi greu! Am un sistem de operare din grupa Unix-Linux. Nu are tastatura in limba romana. Ce-i asa greu? Poate sistemul tau are!

Răspuns utilizator avertizat
Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru hexagonulpentagonal):

Ok. Stiu ca el cam sare calul. Sa stii ca la un moment dat si raspunsurile lui sunt sterse. E stilul lor. Vad si pe Facebook. De cele mai multe ori sunt atacat de cei din Sud si in principal de cei din Bucuresti si zona adiacenta. Sa-ti povestesc ceva. Am facut un curs de 6 luni la Bucuresti in 1995. Au fost cele mai groaznice luni din viata mea. Mizerie, nesimtire, amenintari, tentative de pacalire. Nici macar la Faragras (care-i aproape de sudisti si e un oras cu un nivel de educatie scazuta) n-am patit asa ceva. Uite daca ai chef sa citesti: https://bit.ly/3Gwtdeu