| Boss1big a întrebat:

Am 16 ani și am auzit de masturbare…, cum se face?(sunt fata)

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Cu degetele, happy sau anumite jucării sexuale chiar

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nevoie sa faci nimic, daca nu simti nimic.

PS Cred ca esti un baitel de varsta foarte mica, dupa nickname-ul pus cu mare chinuiala.

| Boss1big explică (pentru Violleta2022):

Doamna Draga dacă sunteți va poza e făcută cu AI sau de pe pinterest și mai ziceți de numele meu dacă așa am vrut eu sa îl pun…, și pun pariu ca nu te cheamă Violeta hai sa fim serioși dacă nu ai un raspun nu Răspunde nu sunt singura pers la care faci așa de-abia astept sa pot sa îți dau raport …
Sa mergi dr

| Boss1big explică (pentru Violleta2022):

Și sa nu mai comentezi de alți ca nu ești pus/a sa judeci pe nimeni nu e treaba ta dacă vrei sa răspunzi Răspunde nu numai ca sa fii cea/cel mai activ dinaceasta rubrica și ca sa ei 10 puncte

| Violleta2022 a răspuns (pentru Boss1big):

Macar de te-ar duce mintea mai mult la 12-13 anisori...
Pune mana si invata, ca ai destule lacune in educatie si bun simt, ca de sex si organe sexuale, vei invata cand ajungi in clasa a VII-a.

| Violleta2022 a răspuns:

Rusine, mai marea rusinea sa minti sis a cazi singur in minciuna ta, doar acum 1 zi declarai ca ai doar 14 ani, chiar aici:

"în 18 Mai | Boss1big a răspuns :
…, eu am 14 ani și am început sa aud de la copii..."

https://www.tpu.ro/......ordul-meu/

| doctorandus a răspuns:

Nu e nimic rau in a te masturba. Cei care-ti umplu capul cu "masturbarea dauneaza" sunt bolnavi psihici. In secolul XXI a sustine ca masturbarea dauneaza este simptom de boala mentala.

| Emilian65 a răspuns:

La 16 ani pe care zici ca ii ai, ar fi bine sa uiti cuvântul masturbare.

| NataLee a răspuns:

Sau poți sa te freci de perna sau anumirlte lucruri.

| NataLee a răspuns:

Mai e ideea sa lași apa de la dus cu jet sa te ude în zona respectiva pentru mai mult timp

| Aurelian321 a răspuns:

Poți cauta pe google foarte ușor.

| Lazar_Ovidiu_ a răspuns:

Te ajut eu daca ai nevoie, da mi mesaj in privat