| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut un baiat cu, cateva luni in urma mi-a cerut sa fiu prietena lui si am acceptat.Nu ma suna niciodata iar cand ne intalneam nici nu ma saluta. Oare de ce s-a comportat asa?

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu m-as mira ca tu sa ai 10-12 ani laughing Asa fac baietii mai mici asa ca mai cresti!

| Anecherry a răspuns:

Pentru ca te-a luat la misto; asta sa-ti fie invatatura de minte si sa ai mai multa grija pe viitor prietenia cui o accepti.

| Eu4EverX a răspuns:

Oare pentru ca si-a batut joc de tine?

Nu mai fi-ti asa naive, mai fetelor...cum sa fie prietenul tau si nici macar nu te saluta sa fim seriosi.

| M.T a răspuns:

Nu e interesatstraight face si mie mi s-a intamplat. este din oras cu tine? cat de des va intalniti? stii cu ce isi ocupa timpul? daca nu stii raspunsurile la ceste intrebari fi sigura ca are pe alta thinking ai grija ce faci cel mai bine este si cred ca stii si tu sa dicuti cu el. intrebal ce nu ii convine la tine si d cnu comunicati mai mult! bafta