| roxana1995 a întrebat:

Acum o luna am cunoscut un baiat dupa care a inceput sa ma salute si saptamana trecuta cand ma intalneam cu el tot imi zicea "ce faci iubire" mi-a cerut si nr de telefon si mereu cand ma saluta si mi-a cerut nr avea un zambet foarte mare si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el numai ca in ultima vreme el nu ma mai saluta numai ca are un zambet foarte larg si intentionat mai arunca cu pietricele mici numaicand sta cu prietenii lui mai trage el cate o privire oare sa ma placa ori isi bate joc de mine ori poate fi alt ceva?

5 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Isi bate joc de tine, nu mai vorbi cu el pare un cretinwinking

| VanillaBear a răspuns:

Poate chiar zambetul acela larg te ametestehappy Eu cred ca prin faptul ca iti spune "ce faci iubire" din start ar trebui sa spui nu.
Si nu vreau sa fiu rea deloooc! Dar poate ca mai spune si altor fete asta. Daca vroia ceva serios eu cred ca intai te-ar fi invitat la un suc etc. apoi te-ar fi itnrebta mare intrebare si numai dupa ce ati fi fost impreuna dupa ceva timp ti-ar fi spus tie si numia tie iubire, pui.etc.
Cand spui cuiva iubire, ori chiar iubesti acea persoana, ori doar folosesti acel cuvant cu o incarcatura emotionala mult mai mcia decat ar trebui sa aiba.
Take care! happy

xoxo Vanilla

| yodeiutza96 a răspuns:

Logik ca te placehee hee mai alez daca zambeste in felu ala...
succeswinkinghee hee

| roxana1995 explică:

Da ca-m asa este cum zice Cherry56 "pare un cretin" si mai are dreptate si VanillaBear ce sa faci asta e realitatea cryingregret

| roxana1995 explică:

Da c-am are dreptate Cherry56 dar si VanillaBear pfff dar asta e realitatea regret enorm crying adevarul doare sad