| cipryyan21 a întrebat:

Am facut sex cu o fata virgina... a sangerat foarte mult... ce credeti e vreo problema? FUNDA:X

Răspuns Câştigător
| asdsdsaaas a răspuns:

Pentru ca era virgina si i s-a rupt himenul i-a curs sange.nu trebuie sa te speri la unle fete le curge sange la altele delooc.

7 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Ustura si trece.

Răspuns utilizator avertizat
| WayToManySuckers a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorcati ani ai daca ai facut sex si nu stii daca e normal sau nu?

| Andy_2640 a răspuns:

Nu este nicio problema.Este normal sa curga sange in urma ruperii himenului.

| asdsdsaaas a răspuns:

Nu,e foarte normal

| lalala_6426 a răspuns:

Nu stiu, ca nu ma prea pricep la din astea, dar cred ca da...da ce i-ai facut de a ajuns in asa un hal? laughing

| zeyaЁПТ a răspuns:

Sigur ca nu ea a fost virrgina acum nu asa ea sia pierdut Virginitatea