| DamianM a întrebat:

Am fost la curve, am dat de una mai grasuta si mica de statura si timp de 1 ora m-am chinuit sa intre ba si nu intra, la un moment dat fata obosise, ce experienta ati avut cu astea mari grasute si mici ca mie nu imi vin?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are absolut nici o importanta constructia fetei cu lipsa erectiei tale, chiar absolut deloc, ca toate avem acelasi tip de pasarica, deci toate sunt construite la fel.
Dar te minti singur, dand vina taman pe cine nu trebuei, cand in realitate este lipsa ta de erectie, problema.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este de vina fetei grasute este in totalitatea vina ta, fiindca nu ai putut avea erectie, de aceea nu a intrat si v-ati chinuit.
Mai amana sexul cativa ani, sa scapi de emotii, ca asa se intampla cand mergi la "profesioniste", ori te scapi pe tine in primele 10secunde, ori nu se scoala, cum ti s-a intamplat tie.

| DamianM explică (pentru Violleta2022):

Nu, pur si simplu nu ma potriveam cu ea in sensul ca ea are avea cu totul alta constructie pur si simplu nu putea sa se cracaneze destul incat sa intre am incercat in toate pozitiile ti nu intra, o experienta proasta, nu am reusit deloc am spus mai bine sa tea pe mine sa ma simt bine asa daca tot nu reusesc sa il pun, pur si simplu la astea mai grasute nu merge

| DamianM explică (pentru Violleta2022):

Nu e vorba de erectie mi se marea p doar ca nu imi intra decat capul nu stiu doamne nu vreau sa dau vina pe fete

| Violleta2022 a răspuns (pentru DamianM):

Pai nu aveam cum sa intre mai mult decat capul sulii, odata ce restul nu mai era in erectie, asta este logic, ca doar nu voiai sa-l indesi cu degetele in vaginul femeii.
Erectia nu mai exista, de aia nu avea cum sa intre ceva moale in vaginul femeii.

| Violleta2022 a răspuns (pentru DamianM):

Nu are absolut nici o importanta constructia fetei cu lipsa erectiei tale, chiar absolut deloc, ca toate avem acelasi tip de pasarica, deci toate sunt construite la fel.
Dar te minti singur, dand vina taman pe cine nu trebuei, cand in realitate este lipsa ta de erectie, problema.

| Madaxo97 a răspuns:

Pe bune acum cat de grasă poate sa fie, doar nu avea 200 kg, nu este vina fetei oricum, nu are cum sa nu intre penisul decat daca nu ai avut erecție sau daca o ai prea mica si nu are ce anume sa intre. Orice fata oricat de grasa ar fi daca se crăcăneaza suficient ai loc sa intri, nu este vina ei.

| eliancodrut a răspuns:

Hai ca ma faci sa rad.laughing

| DamianM explică (pentru eliancodrut):

Experienta reala am obosit fata am crezut ca am eu prea mare

| darrio2007 a răspuns (pentru DamianM):

Sau nu „o aveai" deloc in acele momente.