| Cdzgariat a întrebat:

Am o problema. Mi-e jena sa spun, dar prietenului meu cu care stau de 5 luni i-am facut sex oral.Ne-am sarutat si pe urma mi-a zis ca "apleaca-te"eu la inceput nu am vrut si deodata m-am trezit jos cu aia in gura am stat asa vreo 20-30 sec.si deodata m-a ridicat si am continuat cu sarutari. oare am gresit? am fost prea usuratica? e ceva normalsad? p. s:inca nu am facut nimic impreuna)VA ROG UN SFAT! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

Zic ca ar trebui sa mai astepti macar pana faci 18, atunci esti adult "cu drepturi" depline si nu-ti va fi rusine de ceea ce faci,fiind ceva normal pentru ca probabil,prietenul tau nu te va mai respecta,daca va veti certa ar putea ajunge la vorbe"tu taci,mi-ai supt ****,esti doar o t*rfa".
Dar daca tu zici ca te-ai trezit deodata,inseamna ca el te-a impins, fara voia ta te-a pus acolo, inseamna ca nu te respecta si pentru el conteaza doar placerea nu si conditiile impuse de tine.Nu ai gresit cu nimic, el e un magar.

11 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Moama ce as vrea un iubit ca al taulove struck

| Cdzgariat explică (pentru elasexygagica):

De ce?

| elasexygagica a răspuns (pentru Cdzgariat):

E hotarat sh stie ce vrea love struck

| stejara2 a răspuns:

Problema cu barbatii e in felul urmator:rezista greu tentatiei sexuale oricat te-ar iubi, mai ales la un oral. si cum a prins momentul cand tu erai mai aprinsa, a incercat si el.
La un moment dat sa stii ca se va ajunge si la ceva mai mult decat un simplu sarut.Esti pregatita? El se pare ca este.
Nu esti usuratica,dar cauta si te informeaza exact ce presupune un act sexual indiferent de care,normal,anal sau oral si vezi daca faci fata si dicuta deschis problema cu prietenul si vezi cum sta treaba si cu el, nu numai cu tine, sunteti amandoi implicati in asta!
Succes!

| Eღilia62 a răspuns:

Cati ani ai?

| Cdzgariat explică (pentru Eღilia62):

| Eღilia62 a răspuns (pentru Cdzgariat):

Zic ca ar trebui sa mai astepti macar pana faci 18, atunci esti adult "cu drepturi" depline si nu-ti va fi rusine de ceea ce faci,fiind ceva normal pentru ca probabil,prietenul tau nu te va mai respecta,daca va veti certa ar putea ajunge la vorbe"tu taci,mi-ai supt ****,esti doar o t*rfa".
Dar daca tu zici ca te-ai trezit deodata,inseamna ca el te-a impins, fara voia ta te-a pus acolo, inseamna ca nu te respecta si pentru el conteaza doar placerea nu si conditiile impuse de tine.Nu ai gresit cu nimic, el e un magar.

| bogdancyp a răspuns:

Ce usuratica, acum daca ati inceput, mergeti mai departe, nu te lasa mai prejos.