| Lovelly4YOU a întrebat:

Am un prieten, el are 18 ani, eu 15. Vorbim de 11 luni. Dar nu ne-am vazut niciodata.Sta la 600km distanta. A promis ca vine in vara...La începutu scolii, acum promite ca vine cat de curand. Minciuni sunt sigura. Scuzele lui sunt : "Dau pentru permis imi trebuie bani." sau "Iubita nu am cum sa vin acum". În fine. Sunt sigura ca nu isi bate joc de mine, vorbim mereu la telefon si pe skype, si nu are nicio prietena acolo unde este el, mereu stiu unde este si ce face niciodata nu spune ca nu poate vorbi... Dar nu stiu de ce nu vrea sa ma vadasad. Adica, wtf la 18 ani sa nu iti faci un weekend liber si 2-3 milioane rezerva? Nu mai inteleg nimic. angry

6 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Crezi că toată lumea-ţi e la picioare?

| Lovelly4YOU explică (pentru iloveunicorns):

Endley chiar nu vad ce rost are afirmatia ta. Ai citit macar ce am zis? Daca esti pus pe mișto cauta in alta partehappy

| iloveunicorns a răspuns:

Nu fată dragă, dar nu chiar toti au timp să stea de tine =), mai ales unul de 18.

| Florinapopica a răspuns:

Probabil chiar nu poate... alt raspuns chiar nu gasescthinking

| Lovelly4YOU explică:

Endley, macar zii de ce crezi ca eu cred ca toata lumea imi este la picioare? Crezi ca am o pretentie prea mare sau ce?happy