| sharky_8680 a întrebat:

Ata aia care este la penis se rupe dupa prima penetrare. doare?

7 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Gresit. Nu se rupe neaparat de la prima penetrare. daca ata este mai groasa se rupe mai greu sau poate sa nu se rupa deloc. daca este mai subtire se poate rupe de la primul contact sexual.Si da, doare putin cand se rupe, dar trece happy

| Nastia a răspuns:

Ca naiba, curge si sange.

| chelie91ptm a răspuns:

Nu, nu doare. Stai fara griji si **** linistit.

| chelie91ptm a răspuns:

Nu, nu doare. **** linistit acolo. Bafta.

| Alyyynu a răspuns:

Depinde, daca folosesti prezervativul s-ar putea sa nu se rupa.
Cat tine de durere, nu e nimic de neindurat cu siguranta, depinde iar de la om la om...

| motherfucker a răspuns:

Pff. la mine nu s-a rupt nici acu. Si am avut multe contacte sexuale. Stai calm ca am auzit ca nu doare tare.