| whotfareyou a întrebat:

Atunci când belesc penisul și duc pielea sub capul lui, rămâne umflat, de ce? Tin sa menționez că am 15 ani.

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Pentru ca ai 15 ani si hormonii isi fac de cap.Si la fete labiile isi maresc putin volumul cand nivelul de excitare e foarte ridicat.La tine, in timpul erectiei, sangele circula cu intensitate si de aceea penisul apare mai umflat decat de obicei.

| whotfareyou explică (pentru dullcat):

Nu am spus că penisul este umflat, ci pielea când o duc sub capul penisului.

| Anonimboy111 a răspuns:

Asa este penisul tau, daca te doare s-ar putea sa fie fimoza dar nu i nimic grav.

| whotfareyou explică (pentru Anonimboy111):

Nu mă doare, dar pielea nu se întinde la maxim, pot să cobor pielea sub cap fără probleme.

| Anonimboy111 a răspuns (pentru whotfareyou):

Mnu prea mi dau seama ce spui, ai o poza de pe net?

| Analex17 a răspuns:

Ori ai pielea prea stramta oti capul prea mare.

| Inafc a răspuns:

Pentru că penisul are senzația că vrei sa faci sex
Cu cineva