| bombonik_2309 a întrebat:

Legat de intrebarea : http://www.TPU.ro/......aiatul-de/
Ieri am fost cu el si cu prietenii afara, mi-a facut cunostinta cu sora lui, si seara pe la vreo 11 jumate cand toti plecasera am ramas cu el si am mai discutat, cand sa plec mi-a zis : "Esti foarte speciala pentru mine" si a plecat! Azi am vorbit cu el pe mess:
eu: chiar sunt speciala pentru tine?
el: da... n-am mai simtit pentru nimeni asa ceva, am avut multe iubite dar niciodata n-am simtit asa ceva!
eu: stii, si eu simt ceva pentru tine :)
el: hai ca am treaba, ne vedem astazi afara pe la 8 seara ok?
eu: bine. Ne vedem
Intrebarea mea ar fi : credeti ca imi va zice ceva astazi afara? Eu sunt foarte emotionata, ieri cand eram in preajma lui ma comportam ca o nebuna :)) Ce sa fac sa nu mai fiu asa timida?
Am uitat sa zic, ieri sora lui mi-a zis ca e un baiat de treaba si ca ne-am potrivi :x
Pentru cei ce nu stiti eu am 17 ani si el 20

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Dap cred ca vrea sa fie cu tine, e o varsta perfecta cred eu.happy Spune-i nu mai fi timida, invingeti timiditatea nu are rost sa stai cu ea. Vorbeste si tu deschis cu el daca ti-a spus ca estispeciala, mai iesi afara ramai cu el, si incearca sa-l saruti cand sunteti singuri, e Ok stiu ce gandestie facut, dar cand esti acolo langa el vei stii ce sa faci.

| d3nisa202 a răspuns:

Fii tu insati :* Fata de care s-a indragostit :* Si bafta iti urez :* Take care >big grin